Kaip kilo mūsų projekto idėja?

Turėdami ilgametę patirtį statybų versle, pasitelkėme geriausius pavyzdžius ir praktikas, kad sukurtume projektus, leidžiančius sutaupyti begalę laiko ir nevargti su visais statybų keliamais nepatogumais, kurių dauguma tikrai bijo. Mes siūlome itin stilingus, skandinaviško stiliaus modulinius namus, kurie gali per itin trumpą laiką atrasti vietą Jūsų sklype ir tapti geriausia ramybės bei poilsio oaze.

Siekdami patenkinti užimtų klientų poreikius, sugalvojome kaip pagaminti kokybišką, iš ilgaamžių statybinių medžiagų pastatytą modulinį namą, kuris galės tarnauti ilgus metus visais metų sezonais. O svarbiausia, kad nuo Jūsų noro iki svajonės išsipildymo tai užtruktų ne ilgiau negu 6-8 savaites!

UAB „Inovatyvi statyba“ darbuotojų patirtis statybos srityje siekia daugiau nei 20 metų. Įmonėje nuolatos dirba virš 20 aukštos kvalifikacijos statybos specialistų.

Įmonė specializuojasi vėdinamo fasado ir stogo konstrukcijų montavimo srityje, projektuoja medines konstrukcijas pagal MiTek technologiją, vykdo medinių konstrukcijų gamybą, stato medinių konstrukcijų pastatus.

Įgyta specializacija ir kompetencija leidžia pasiūlyti klientams optimaliausią kainos ir kokybės santykį kiekvienam projektui.

Taip pat vykdome/darome:

  • Projektuojame medines konstrukcijas
  • Gaminame santvarines konstrukcijas – MiTek technologija
  • Statome namus
  • Dengiame stogus
  • Įrenginėjame fasadus

Mūsų partneriai