Moduliniai namai – efektyvi investicija į Jūsų ateitį

Ieškote šiuolaikiško ir modernaus dizaino namo projekto, kuris patenkintų net išrankiausią skonį? Moduliniai namų projektai unikalūs savo architektūriniais sprendiniais, leidžia įkomponuoti pastatą į Jūsų turimą erdvę. Jie puikiai tilps net siauriausiame ar nelygiame sklypo reljefe su nuolydžiu. Moduliniai namai sugriaus visuomenėje gyvuojantį mitą, jog statybų procesas trunka ilgai, reikalauja milžiniškų kaštų. O svarbiausia, kad modulinis namo projektas yra funkcionalus, energetiškai efektyvus ir ekonomiškas. Jame galima gyventi ištisus metus – čia, įrengus tinkamą šildymo sistemą, bus šilta, jauku, patogu.

 

Išbandė vaikai

Moduliniai namai – išbandyta statybos sektoriaus naujovė – pateisino lūkesčius su kaupu. Pirmieji šio tipo statinius išbandė mūsų vaikai, kuomet didžiuosiuose Lietuvos miestuose atsirado vaikų darželių problema. Vietų trūkumą darželiuose vaikams padėjo moduliniai pastatai. Jie čia žaidė, gyveno, mokėsi ištisus metus. Tėveliai baiminosi, ar nebus mažiesiems šalta, nejauku. Tačiau moduliniai namai pateisino savo vardą su kaupu. Be statybos greičio šis statybos būdas turi daugybę kitų pranašumų, lyginant šią technologiją su tradicinės statybos namais. Šio tipo statiniai pasižymi   mobilumu ir pritaikymo universalumu. Ieškote galimybių susikurti jaukius namus – modulinis namas yra viena jų. Tai patikima investicija į ateitį. Vieno aukšto namo konstrukcija nereikalaus milžiniškų išlaikymo kaštų. Projekte parinktas plokščias namo stogas, kuria šiuolaikiško, prabangaus būsto įvaizdį. Būtent tokio tipo stogo plotas visada mažesnis nei šlaitinio, gana patogu jį apšiltinti. Name nėra koridorių – maksimaliai išnaudotas gyvenamasis plotas.

Skandinaviškas stilius

Deja, bet dar dažnai žmonės modulinę statybą laiko kažkuo egzotišku ar netgi painioja modulius su konteineriais. Skandinavijos šalyse vyrauja pragmatiškas požiūris – jei reikia greitai, čia ir dabar – jokių kompleksų dėl modulinio būsto, nes iš šių konstrukcijų galima pastatyti kokybiškai, greitai ir gerokai pigiau. Modernus modulinis namo projektas ilgalaikėje perspektyvoje taupo šildymo ir kitus eksploatacijos kaštus. IMODUL moduliniai namai suprojektuoti taip, kad juose galima būtų gyventi ištisus metus, bet kokiomis oro sąlygomis. Dėl to visai nesvarbu, kokioje vietoje turite žemės sklypą – prie ežero, miške ar ant jūros kranto. Namas įsikomponuoja ir siaurame sklype, jo dizainas kuria modernumo ir šiuolaikiškumo įspūdį. Moduliai yra ir ateityje bus alternatyvi architektūros technologija, galinti pasiūlyti inovatyvius fizinės aplinkos formavimo sprendimus, nepatenkančius į tipinio būsto ir tipinio gyvenimo būdo apibrėžimą. Skandinaviškas stilius pasižymi gera šilumine varža, todėl moduliniai pastatai bus šilti, net pačią atšiauriausią žiemą. Balkonas, terasa bei didžiuliai vitrininiai langai – būtini šiuolaikiškos statybos priedai. Juk visi norime, kad gyvenamas būstas prisipildytų saulės šilumos ir natūralios šviesos. Kad atsivertų puikūs vaizdai pro langus. Moduliniai namai paklausūs tuo, kad juos jau išbandė užsakovai, architektai sulaukė teigiamų atsiliepimų. Minimalistinis erdvių išdėstymas, namo dizainas pateisino klientų lūkesčius, sutaupė kaštus.

Tinka šeimai

Pilnai įrengtas 48 kvadratinių metrų modulinis namas tinka gyventi 4 ar 6 asmenų šeimai. Jaukumą formuoja atvira virtuvė – svetainė. Gali būti įrengtas šeimos miegamasis dviem bei vaikų kambarys, sanitariniai mazgai. Pasirinkta netradicinė erdvė gamtoje sukurs jaukią aplinką gyventi, kurti, svajoti, pasitikti svečius. Modulinis namas skirtas šeimai, nebijančiai eksperimentuoti, ieškančiai šiuolaikiškų statybos sprendinių. Modernus namo projektas tiks bet kokio tipo sklypo reljefui. Pats statinys neužima daug vietos. Visa statyba organizuojama taip, kad būtų išvengta šalčio tiltų, yra lengvai pasiekiami šiuo metu keliami A++ energetinio naudingumo klasės reikalavimai. Kieme galima formuoti poilsio, kepsnių kepimo erdvę. Ekologiška eksterjero ir interjero apdaila „Huntonit“ plokštėmis sukurs estetišką namo vaizdą. Jaukumo suteiks dideli langai, terasa ar stoginė. Modulinis namas – tai kompaktiškas būstas jaunai šeimai, efektyvi investicija į ateitį. Šiandienos statybų technologijos pažanga sako, jog renkantis namus svarbu yra racionalus pastato erdvės išplanavimas, apgalvoti, ilgaamžiškumu pasižymintis statybų sprendimai. Moduliniai namai – būdas pasistatyti namus pigiai, greitai ir efektyviai. Moduliniai namų projektai – patogumu ir išskirtine prabanga pasižymintis Jūsų pasirinkimas.

Mielai pakonsultuos

„Šiemet ypatingai daug žmonių domisi komfortiško, ramaus ir jaukaus poilsio galimybėmis Lietuvoje, todėl nedidelių nuosavų namukų gamtoje paklausa yra gerokai išaugusi. Žinome, kas Jums rūpi labiausiai, kokių patogumų poreikis didžiausias, todėl IMODUL namukuose numatėme daugybę juos apjungiančių sprendimų. Mūsų tikslas – kad Jums nereikėtų galvoti apie kiekvieną elementą atskirai. Siekiame, jog iš vienų rankų gautumėte išbandytą, puikiai profesionalų apgalvotą ir gyventojams tarnaujantį produktą“, – teigia UAB „Inovatyvi statyba“ specialistai. Jei kyla klausimų, ar norite pasikonsultuoti dėl modulinio būsto, Jūs galite kreiptis info@imodul.eu. „Imodul“ meistrai parodys geriausius savo darbų pavyzdžius, papasakos technologijos ypatumus, o esant poreikiui – per trumpą laiką sukirs Jums jaukius, šiltus ir modernius namus.

error: Negalima kopijuoti!